tel.: 377 532 745

GSM: 602 406 736


e-mail:
sramek@cmail.cztelefonní informace:
Po - Pá: 7:00 - 18:00

provozní doba:
Po - Čt: 8:00 - 17:00
Pá: 8:00 - 16:30
So: 9:00 - 12:00

Servisní zázemí společnosti


Servisní a prodejní centrum autosklo společnosti Autoskla WRCar-servis, a.s. se nachází v provozovně 01, která sídlí  na adrese Karlovarská 32. Uvedená provozovna se nachází na severním předměstí Plzně a je umístěna souběžně v těsném sousedství 4 proudové komunikace vedoucí z a do centra města a na největší plzeňská sídliště Lochotín, Bolevec, Vinice a Košutka. Vzdálenost od centra města je 1,5 km. V těsné blízkosti provozovny se nachází zastávka tramvaje. Zvolením správné linky odvezou tramvaje zákazníka do všech městských částí Plzně. Provozovna 01 společnosti Autoskla WRCar-servis, a.s. se skládá ze samostatně stojící budovy domu, kde v přízemí je prodejna, přijímací zakázková kancelář, dále pak šatny a kanceláře administrativy, čekací prostor pro zákazníky se zakázkou zhotovovanou na počkání. Před provozovnou je veřejné  parkoviště pro 15 osobních vozidel. Příjezd do provozovny je přímo z hlavní komunikace přes vjezdovou bránu, která tvoří jediný možný vchod  do areálu. Tato brána se v uzavírací hodinu zavírá a díky její výšce téměř 3m jsou ponechaná vozidla zákazníků dostatečně chráněna.

 Pro výměny autoskel do osobních a užitkových vozidel je k dispozici vytápěná dílna s kapacitou stání pro 4 až 5 osobních vozidel. V této dílně je možné provádět také výměny skel užitkových  nákladních  automobilů do celkové šíře 2,20m a výšky 3,1m.

 Celý objekt včetně příjezdových a odstavných ploch je zpevněný asfaltovým povrchem. Kapacita dílenské, příjezdové a odstavné plochy je schopna pojmout například 11 osobních vozidel viz obr.

 


nebo 2 nákladní vozy a 4 osobní vozy umístěné v dílně.

 

V případě potřeby je možné v našem objektu poskytnout dostatečný prostor i pro výměnu autobusového skla: