tel.: 377 532 745

GSM: 602 406 736


e-mail:
sramek@cmail.cztelefonní informace:
Po - Pá: 7:00 - 18:00

provozní doba:
Po - Čt: 8:00 - 17:00
Pá: 8:00 - 16:30
So: 9:00 - 12:00

Sklady – výrobci, dodavatelé skel


Pro naše zákazníky máme k dispozici poměrně rozsáhlé množství čelních, bočních a zadních skel ihned na skladě. V případě, že potřebné sklo není k dispozici, jsme napojeni na HOT LINKY našich dodavatelů a potřebné sklo je možné dodat ze skladu dodavatele do 24 hodin, včetně výměny zákazníkovi.

 

Dodavatelé:
Kvalita automobilového skla je jedním z nejdůležitějších prvků bezpečnosti posádky, a proto společnost Autoskla WRCar-servis, a.s. pečlivě vybírá z pestré nabídky různých dodavatelů a pečlivě volí své dodavatele. Pro kvalitu skel je prvořadé  dokonalé zvládnutí technologie výroby. Jedině při dodržení všech parametrů výroby může mít sklo požadované optické a pevnostní vlastnosti a ve voze pak funguje skutečné jako bezpečnostní prvek.


Mezi dlouholeté a ověřené dodavatele společnosti Autoskla WRCar-servis, a.s. jsou převážně společnosti vyrábějící čelní, boční a zadní skla především pro automobilovou prvovýrobu. V dodávkách skel pro osobní a užitkové vozy je dominantním partnerem společnosti Autoskla WRCar-servis, a.s. společnost AGC Automotive Replacement Glass.

 

ACG je automobilovou divizí skupiny ASAHI, jednoho z vedoucích výrobců skla v Evropě. Díky svým výrobním závodům v Belgii, Francii, Itálii, České republice a Rusku je významným dodavatelem originálních skel většiny Evropských automobilek. AGC Automotive Replacement Glass – je celoevropskou distribuční sítí automobilových skel originální kvality zaměřenou na trh náhradních dílů. Podíl  dodávek autoskel tohoto dodavatele pro firmu Autoskla WRCar-servis, a.s. činí 70% celkového obratu.

 15% z celkového obratu osobních a užitkových autoskel společnosti Autoskla WRCar-servis, a.s., je tvořeno dodávkami skel dalšího velmi významného producenta skel pro prvovýrobu. Je jím společnost Saint -Gobain Sekurit. 

Zbývajících 15% v různém poměru tvoří:  GUARDIAN a PILKINGTON AUTOMOTIVE.

Lepení skel:
Stejně jako u skel, společnost Autoskla WRCar-servis, a.s. velice pečlivě volí dodavatele  materiálů pro lepení autoskel. Lepení autoskel do karoserie pružnými lepidly na bázi polyuretanu je dnes již neodmyslitelným konstrukčně technologickým prvkem ve stavbě automobilů. Sklo se díky lepení stalo nosnou částí karoserie a lepení skla přispělo v první řadě ke zvýšení torzní tuhosti karoserie,  Použití předepsaného typu lepidla na daný druh karoserie vozidla zaručuje posádce vozidla při aktivaci bezpečnostních prvků jejich dokonalou účinnost. Konstruktéři moderních vozů stále častěji využívají pevnostních, antikorozních a nevodivých možností moderních lepících materiálů a díky nim vybavují moderní vozy stále výkonnějšími bezpečnostními prvky, elektronickými systémy a stále více používají pro výrobu karoserie vozu  jiné než ocelové prvky.

 


Dlouholetým prověřeným dodavatelem lepicích materiálů společnosti Autoskla WRCar-servis, a.s. se 70% podílu celkového obratu je společnost SIKA  INDUSTRY. Její divize Sika - automotive se díky velice rozsáhlému vlastnímu vývojovému středisku velkou měrou podílí na vývoji a výrobě nových technologií při vývoji a výrobě nových automobilů. Dnes již každá světová automobilka používá při výrobě některý z produktů firmy Sika.

 Společnost Autoskla WRCar-servis, a.s. je držitelem osvědčení o odborné způsobilosti pro montáže autoskel lepícími systémy SIKA.

 

Dalším  významným dodavatelem těchto materiálů s 20% podílem obratu je společnost HENKEL divize Loctite se značkou Teroson. 


S 10% podílem na obratu je používána značka DINITROL.