tel.: 377 532 745

GSM: 602 406 736


e-mail:
sramek@cmail.cztelefonní informace:
Po - Pá: 7:00 - 18:00

provozní doba:
Po - Čt: 8:00 - 17:00
Pá: 8:00 - 16:30
So: 9:00 - 12:00

AUTOBUSY

 

 

katalog

 

Dlouholetou specialitou naší společnosti je zajištění kompletního servisu dodání a výměny skel autobusů. Jsme schopni zajistit dodávky a výměny čelních, bočních a zadních skel všech běžných typů autobusů.

 

 

Firma W R Car-servis, a.s. se specializuje na kompletní servis autobusových skel již od roku 1995. Máme k dispozici rozsáhlou databázi technologických postupů při výměnách skel různých typů autobusů.

 

 

 

 

Běžné typy autobusových čelních skel máme k dispozici a ostatní zajistíme v rozmezí od 24 do 96 hod. od objednávky.

 

 

 

Výměny skel autobusů provádíme prostřednictvím mobilního servisu kdekoliv na území ČR i mimo ně, v okruhu 80km od naší provozovny je DOPRAVNÉ ZDARMA.. Jsme schopni provést montáž i více autobusů v jednom místě.

 

 

Stejně jako u osobních a nákladních automobilů nabízíme svým zákazníkům kompletní servis včetně řešení LIKVIDACE POJISTNÉ UDÁLOSTI. Pokud je Vaše sklo připojištěno, či pojistná událost likvidní, hradíte u nás pouze částku DPH. Ostatní za Vás vyřídíme a pojistné plnění je možné čerpat přímou platbou od Vaší pojišťovny.

 

 

PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ

Díky mnohaletým zkušenostem při montážích autobusových skel máme možnost nabídnout svým zákazníkům vysoce profesionální servis, který vyřeší problém rozbitého skla autobusu. Máme k dispozici zařízení, které umožňuje přesné usazení velkoformátových skel do karoserie autobusu. Díky tomu není při montáži potřeba mnoho lidí, je zajištěn profesionální pohyb se sklem po uložení do karoserie a tím je eliminováno riziko ustřižení naneseného lepidla a následné zatékání do vozu. Nevznikají vzduchové kapsy, které snižují pevnost namontovaného skla a tím se eliminuje riziko následného samovolného poškození skla při provozu autobusu.

 

 


Ukázka montáže:

Montáž čelního skla autobus Setra 417 GTHD

 

Demontáž skla

Odstraňování
starého lepidla

Instalace skla
do mont. zařízení

Zajištění skla
pro transport

 

Transport skla
k autobusu

Pasování  skla
na karoserii

Ukládání skla

Odstr. montážního
zařízení

 

Konečně dotlačení

Dotlačení a kontrola
souměrnosti

Zajištění skla
proti posunu

 

 

 

JSME PŘIPRAVENI!!!

Po dohodě Vám poskytnout servis pro výměnu autoskla dle Vašich potřeb o víkendu, o svátcích i mimo běžnou pracovní dobu.

 

 

reference - fotogalerie