tel.: 377 532 745

GSM: 602 406 736


e-mail:
sramek@cmail.cztelefonní informace:
Po - Pá: 7:00 - 18:00

provozní doba:
Po - Čt: 8:00 - 17:00
Pá: 8:00 - 16:30
So: 9:00 - 12:00

 
 

Rok 2007 znamená zlom v oblasti vývoje kvalitních autofólií. Kvalitativní vůdce v této oblasti značka Bruxsafol přinesla na trh novou řadu fólií Ultra Performance, která má zcela ojedinělé až úžasné parametry. Aufofólie značky Bruxsafol byly vždy kvalitativně o krok napřed před konkurencí, ale teď můžeme objektivně hovořit minimálně o dvou krocích před ostatní konkurencí. Fólie Bruxsafol jsou jediné fólie na našem trhu, které jsou vyráběny metodou sputteringu. Jedná se o metalizované (pokovené) fólie, které výrazně převyšují konkurenční materiály ve svých vlastnostech. Díky kovové vrstvičce nanesené na fólii je docíleno při relativně vysoké propustnosti viditelného světla vysoké celkové redukce slunečního záření. I velice jemná a propustná fólie dokáže redukovat sluneční záření mnohem lépe než tradiční fólie vyráběné metodou barvení polyesteru, které z valné většiny užívá konkurence.

Od roku 2007 navíc přichází přelomová autofólie Ultra Performance 75, která svými vlastnostmi nemá obdoby. Jedná se o fólii vyráběnou nano - technologií bez metalizace. Fólie redukuje až 90% infrasložky slunečního záření (tedy tepelné složky záření) a přitom má 75% propustnost světla. Tato fólie je na voze prakticky neviditelná a umí redukovat tepelnou složku slunečního záření o 90%! Tuto fólii ocení především zákazníci, kteří nemají rádi tmavé fólie, ale přitom si jejich tepelněizolační účinek chtějí dopřát. Fólie je rovněž vhodná na vozy typu kabriolet nebo coupe, kterým ne vždy tmavé fólie sluší.

Další výhodou je i montáž autofólií bez vysklívání přímo na voze.Vysklívání je vždy poněkud riskantní a u nových vozů je žádný z rozumných a obezřetných majitelů jistě neuvítá. Samozřejmostí u více než 90% modelů vozů je montáž zadního skla z jednoho kusu. Samozřejmostí fólií Bruxsafol je ochranná vrstva proti poškrábání.

Cena autofólií Bruxsafol je možná o trochu vyšší než u některých konkurenčních materiálů, je to ovšem dáno podstatným rozdílem v kvalitě a životnosti fólie. Fólie nejvyšší kvality nemůže být zároveň nejnižší ceny, ale pokud se dotážete na cenu, budete jistě příjemně překvapeni, že cenový rozdíl je v podstatě zanedbatelný.

 


 

 

 

Proč autofólie?

PROTISLUNEČNÍ OCHRANA
Naše automobilové fólie nejnovější generace filtrují podle typu až 75% infračerveného, tj. tepelného a až 99,9 % ultrafialového záření. Autofólie Bruxsafol účinně chrání proti přehřívání vnitřního prostoru, oslnění a UV-záření.

OCHRANA SOUKROMÍ
Prakticky všechny fólie zmenšují průhled dovnitř vozu při zachování průhledu z automobilu.

BEZPEČNOST A OCHRANA PROTI VLOUPÁNÍ
Všechny fólie snižují riziko úrazu střepinami při nehodách, bezpečnostní fólie poskytuje ochranu proti vloupání.

KOMBINOVANÉ FÓLIE
Bruxsafol nabízí spojení bezpečnostních a protislunečních vlastností v jedné fólii. Navíc se opět jedná o fólie sputterované.

ŠIROKÝ VÝBĚR BRUXSAFOL
To je 6 tradičních řad fólií z toho 4 sputterované, řada color, tuning a tattoo motivy, v současnosti více než 30 typů autofólií na skladě.

 

 

 

 

Protisluneční fólie
Vlastnosti
Protisluneční fólie velmi účinně chrání před tepelným slunečním zářením. Nejkvalitnější fólie co do výše redukce slunečního záření, optické průhlednosti z vozu a životnosti jsou fólie Ultra Performance a dále metalizované autofólie vyráběné metodou sputteringu, jež značka Bruxsafol nabízí. Protisluneční fólie chrání také před UV zářením, které ničí interiér vozu. Fólie dodávají vozu exkluzivní vzhled a podle stupně zatmavení také snižují průhled dovnitř vozu. Autofólie jsou výrazně účinnější než "tónovaná skla" z výroby, protože jsou konstruovány jako tepelná ochrana. "Originální tónování" z výroby slouží většinou pouze jako vylepšení designu automobilu oproti čistě čirým sklům. I protisluneční fólie mají jistou míru bezpečnostního účinku, ale nejsou speciálně konstruovány jako ochrana proti vloupání.Nabídka

V současné době značka Bruxsafol na našem trhu nabízí asi 30 typů slunečních autofólií. 70% sortimentu jsou již fólie metalizované (sputterované) a fólie Supreme 75 (vyráběná nanotechnologií), tedy vůbec absolutní špička nabízená na našem trhu. Dále v sortimentu figuruje řada Supreme, kde se nejedná o fólie metalizované, ale ještě stále vyráběné metodou barvení polyesterů. Tyto řady však často převyšují ostatní konkurenci, protože se jedná o extrudované polyestery, takže na rozdíl od jiných vykazují vysokou životnost a dlouhou stálobarevnost při celkem solidní redukci slunečního záření. Tato řada figuruje v nabídce spíše pro zákazníky, kteří při výběru kladou největší důraz na cenu a nebo nepožadují nejvyšší kvalitu a nebo zkrátka nechtějí metalizované autofólie. Může se jednat například o zatmavení úložné plochy dodávek, starší vozy atd.

V nabídce fólií figurují dvě sputterované řady, které jsou výjimečné ještě dalšími atributy. Jsou to řady Quantum a XH. Řada XH je lehce dražší než ostatní řady, za to poskytuje skutečně exkluzivní vzhled a extrémně vysokou celkovou redukci slunečního záření 57% při 45% propustnosti viditelného světla. V těchto atributech fólie skutečně nemá konkurenci. Dále řada Quantum je dvouvrstvě sputterovaná. Tónování je docíleno výhradně nanášením vzácných kovů. Vyblednutí, změna barvy, demetalizace či oxidace je u fólií QUANTUM zcela vyloučena. U těchto řad je nutno ovšem brát v potaz jejich výrazný design, někdy je účelné vybrat decentnější řadu například Charcoal, která se vzhledově lépe hodí k danému modelu či barvě vozu. Absolutně bezkonkurenční je pak fólie UP 75 vyráběná nanotechnologií. Fólie redukuje až 90% infrasložky slunečního záření (tedy tepelné složky záření) a přitom má 75% propustnost světla. Tato fólie je na voze prakticky neviditelná a umí redukovat tepelnou složku slunečního záření o 90%! Tuto fólii ocení především zákazníci, kteří nemají rádi tmavé fólie, ale přitom si jejich tepelněizolační účinek chtějí dopřát. Fólie UP je dvojnásobně dražší než metalizované řady, ale své zákazníky díky své výjimečnosti i tak nachází.