O nás

Poskytujeme kvalitní služby již od roku 1991

Společnost Autoskla WRCar-servis, a.s., založena 18. 3. 2002,  je pokračovatelem tradice oboru autosklo, zavedené v Plzni od roku 1991 panem Václavem Šrámkem. V průběhu těchto let se společnosti podařilo získat velké množství praktických zkušeností v oboru autosklo servis,  které jako naši velkou devizu uplatňujeme prostřednictvím našich zaměstnanců při realizaci zakázek všem zákazníkům.

30 let

Nosným programem společnosti Autoskla WRCar-servis, a.s. je poskytnout  našim zákazníkům prvotřídní profesionální servis výměny či opravy poškozených autoskel,  prodej  autoskel pouze prvotřídní originální kvality od evropských výrobců pro osobní, užitkové, nákladní automobily a autobusy. Dále pak stavební a zemědělské stroje a prostředky městské hromadné přepravy osob (trolejbusy,tramvaje, vlakové soupravy).

Kromě této činnosti se společnost Autoskla WRCar-servis, a.s. specializuje ve spolupráci s výrobci autoskel a materiálů pro montáž, na pořádání odborných školení a seminářů v problematice montáží autoskel, určených zejména  mechanikům značkových autoopraven, dále pak zaměstnancům a technikům pojišťoven. Dále úpravy plechových užitkových vozů na prosklené, montáže střešních oken, montáže nezávislých topení do osobních a užitkových vozidel, úpravy skel pokovením, instalaci bezpečnostních, ztemňovacích a solárních autofolií, instalaci ochranných transparentních folií na kapoty a nárazníky automobilů. 

Autoskla WRCar-servis, a.s. provádí v případě malých poškození čelních skel opravy těchto  poškození a je držitelem licenčního certifikátu na provádění těchto oprav technologií Glass repair a Origo vision. Obě uváděné technologie jsou v České republice certifikované a je na ně vydáno osvědčení Ministerstvem dopravy České republiky o schválení technické způsobilosti typu systému nebo konstrukční části nebo výbavy. Pro technologii Glass Repair je vydáno schvalovací číslo: 2150. Pro technologii Origo vision je vydáno schvalovací číslo: 1810.

Jsme smluvní partneři pojišťoven

Od roku 1997 společnost Autoskla WRCar-servis, a.s. spolupracuje s Českou pojišťovnou  a.s., tehdy ještě  jedinou pojišťovnou v oblasti odpovědnostního  pojištění motorových vozidel na zlepšování rozsahu poskytování služeb formou přímé likvidace pojistných událostí rozbitých skel z jednoho místa bez nutnosti návštěvy pojišťovny.

Od roku 2002 se stává naše společnost smluvním partnerem České Pojišťovny,a.s. v oblasti spolupráce při prohlídkách, opravách a likvidacích pojistných událostí na vozidlech opravovaných naší společností a postupem doby  se tato spolupráce rozšiřována i na další pojišťovny. Bližší informace a podmínky likvidace a výměny rozbitých skel se dozvíte v sekci Pojistná událost.

Jsme členem Sdružení autosklo servis

Společnost Autoskla WRCar-servis, a.s. je členem Sdružení autosklo servis, úzce spolupracuje se členy tohoto sdružení, zejména pak v otázkách  výběru dodavatelů autoskel a dodržování předepsaných technologických postupů, zavádění nových technologií do praxe a předávání zkušeností mezi jednotlivými členy při realizacích zakázek, zejména u nových typů vozidel všech kategorií. Jako člen Sdružení autosklo servis se naše společnost účastní prezentací na významných výstavách a veletrzích zaměřených na autoopravárenství.

Rozbilo se vám autosklo? Nezoufejte, provádíme opravy i výměny. Kontaktujte nás!

Vaše jméno:
Vaše telefonní číslo:
Váš e-mail (nepovinné):
Typ vozu (model):
Rok výroby vozu:
Typ skla:

Vaše zpráva:
(pokud víte, uveďte i bližší informace o skle - barva, vyhřívání, senzory, kamery, sluneční clony...)

Provozní doba
Plzeň

Po - Pá: 8:00 - 16:30

So: 9:00 - 12:00
(po domluvě)

Provozní doba
Klatovy

Po - Pá: 8:30 - 16:00

So: 9:00 - 12:00
(po domluvě)

Telefonické konzultace

Po - Pá: 8:30 - 17:30

So: 9:00 - 12:00

Autoskla online

Autoskla Plzeň Autoskla Klatovy Autoskla Plzeň a Klatovy

Jak nás hodnotí klienti


Přidat referenci Plzeň     Přidat referenci Klatovy


Autoskla WRCar servis